O nas

O NAS

Firma Tomala została założona w 1989 roku.

 

Początkowo  był to warsztat wulkanizacyjny. W 1992 roku działalność została rozszerzona o sprzedaż opon.

Obecnie w naszej ofercie dostępne są opony wszystkich liczących się producentów do wszystkich typów pojazdów. W roku 1996 park maszynowy naszej firmy poszerzył się o urządzenia do obsługi samochodów  ciężarowych, maszyn rolniczych, budowlanych i przemysłowych. W tych też pojazdach możemy świadczyć usługi  w wyznaczonym miejscu za pomocą serwisu mobilnego. Od 2006 roku należymy do sieci premio. W skład naszego warsztatu  wchodzi siedmiu stanowisk do samochodów osobowych, jedno stanowisko do samochodów ciężarowych i jedno stanowisko przeznaczone dla motocykli. Wszystkie stanowiska wyposażone są w najlepsze na rynku urządzenia marki Hunter i Corghi. Pakiet świadczonych przez nas usług dopełnia serwis klimatyzacji, wymiana oleju, płynów eksploatacyjnych, akumulatorów, tłumików, amortyzatorów, tarcz i klocków hamulcowych.

Dzięki realizacji projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej nasza oferta została rozbudowana o wysoce specjalistyczne urządzenie Hunter służące do badania zawieszenia oraz geometrii kół i osi pojazdów osobowych oraz indywidualne ustawienia parametrów jezdnych samochodów osobowych.

Stała profesjonalna załoga systematycznie szkolona w Akademii Rozwoju Goodyeara dba o zadowolenie najbardziej wymagających klientów.