Opony

Podstawową dziedziną naszej działalności to serwis opon.

W naszej firmie można wymienić i naprawić opony w samochodach osobowych, ciężarowych motocyklach ,maszynach rolniczych i przemysłowych jak również pełne opony w wózkach widłowych.

W naszej ofercie posiadamy opony Goodyear, Dunlop, Continental, Fulda ,Uniroyal, Dębica, Viking , Sava a na zamówienie klienta możemy sprowadzić opony każdej marki do wszystkich typów pojazdów.

Nasz serwis wyróżnia park maszynowy i odpowiednio przeszkolona załoga by wymienić opony w samochodach luksusowych i sportowych.

Stanowiska serwisowe wyposażone są w wyważarki do kół diagnostyczne HUNTER RFT

Wyważarka HUNTER Road Force Touch® wyposażona jest w rolkę do przeprowadzania testu drogowego. Dzięki temu stanowi kompletny system do pomiaru wibracji koła. W trakcie testu koło poddawane jest oddziaływaniom rolki z naciskiem 5560 N, podobnym do rzeczywistych panujących podczas jazdy samochodem. Dzięki temu możliwe jest wykrycie wszelkich nierównomierności w elastyczności opony na jej obwodzie (wad fabrycznych), nierówności powierzchni opony (np. powstałych wskutek gwałtownego hamowania). Test drogowy przeprowadzany jest w tym samym czasie co tradycyjne wyważanie.

HUNTER RFT umożliwia:

pomiar sztywności opony,

pomiar siły bocznej (znoszącej) koła – LFM,

pomiar bicia obręczy.